Advanced Insert View (2.0.0-alpha3) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: Taxonomy term
hu: Taxonómiakifejezés

en: Save
hu: Mentés

en: Views
hu: Nézetek

en: User
hu: Felhasználó

en: Input filters
hu: Beviteli szűrők

en: Arguments
hu: Argumentumok

en: View to insert
hu: Beillesztendő nézet

en: Taxonomy term ID with depth
hu: Taxonómiakifejezés-azonosító mélységgel
