Advanced Insert View (2.0.0-alpha3) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: Taxonomy term
lt: Sistematikos terminas

en: Save
lt: Saugoti

en: Views
lt: Vaizdai

en: User
lt: Narys

en: Input filters
lt: Įvesties filtrai

en: Arguments
lt: Argumentai
