Advanced Insert View (2.0.0-alpha3) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Content
mr: साहित्य

en: Taxonomy term
mr: वर्गीकरण संज्ञा

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Views
mr: याद्या

en: User
mr: सदस्य
