Advanced Insert View (2.0.0-alpha3) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Taxonomy term
my: Taxonomy အသုံးအနှုံး

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: User
my: အသုံးပြုသူ
