Advanced Insert View (2.0.0-alpha3) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: Taxonomy term
pt: Termo de taxonomia

en: Save
pt: Guardar

en: User
pt: Utilizador

en: Input filters
pt: Filtros de Entrada

en: Arguments
pt: Argumentos

en: View to insert
pt: Visualização a inserir

en: Taxonomy term ID with depth
pt: ID do termo de taxonomia com profundidade

en: Preview failed
pt: Falha na pré-visualização
