Advanced Insert View (2.0.0) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: Taxonomy term
az: Taksanomiya termini

en: Save
az: Saxla

en: Views
az: Görünüşlər

en: User
az: İstifadəçi

en: Arguments
az: Arqumentlər

en: View to insert
az: Daxil etmək üçün baxın

en: Taxonomy term ID with depth
az: Dərinliyi ilə taksonomiya termini ID
