Advanced Insert View (2.0.0) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: Taxonomy term
cs: Termín taxonomie

en: Save
cs: Uložit

en: User
cs: Uživatel

en: Input filters
cs: Vstupní filtry

en: Arguments
cs: Argumenty
