Advanced Insert View (2.0.0) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Content
da: Indhold

en: Taxonomy term
da: Ord i ordforråd

en: Save
da: Gem

en: User
da: Bruger

en: Input filters
da: Input-filtre

en: Arguments
da: Parametre

en: View to insert
da: View som skal indsættes

en: Taxonomy term ID with depth
da: Taksonomiterm ID med dybde
