Advanced Insert View (2.0.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Taxonomy term
el: Όρος ταξινόμισης

en: Save
el: Αποθήκευση

en: User
el: Χρήστης

en: Arguments
el: Παράμετροι

en: View to insert
el: View που θα εισαχθεί
