Advanced Insert View (2.0.0) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Content
eo: Enhavo

en: Taxonomy term
eo: Taksonomia termo

en: Save
eo: Konservu

en: Views
eo: Vidoj

en: User
eo: Uzanto
