Advanced Insert View (2.0.0) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Content
et: Sisu

en: Taxonomy term
et: Taksonoomia termin

en: Save
et: Salvesta

en: Views
et: Vaated

en: User
et: Kasutaja

en: Arguments
et: Argumendid

en: Taxonomy term ID with depth
et: Taksonoomia termini ID koos sügavusega
