Advanced Insert View (2.0.0) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: Taxonomy term
eu: Taxonomia terminoa

en: Save
eu: Gorde

en: Views
eu: Bistak

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Input filters
eu: Sarrera iragazkiak

en: Arguments
eu: Argumentuak
