Advanced Insert View (2.0.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: Taxonomy term
fa: واژه طبقه‌بندی

en: Save
fa: ذخیره

en: Views
fa: نماها

en: User
fa: کاربر

en: Arguments
fa: آرگومان‌ها
