Advanced Insert View (2.0.0) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Content
fr: Contenu

en: Taxonomy term
fr: Terme de taxonomie

en: Save
fr: Enregistrer

en: Views
fr: Vues

en: User
fr: Utilisateur

en: Input filters
fr: Filtres de saisie

en: View to insert
fr: Vue à insérer

en: Taxonomy term ID with depth
fr: Identifiant (ID) du terme de taxonomie avec sa profondeur

en: Preview failed
fr: Échec de la prévisualisation
