Advanced Insert View (2.0.0) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Content
he: תוכן

en: Taxonomy term
he: סיווג במילון

en: Save
he: שמירה

en: Views
he: היבטים

en: User
he: משתמש

en: Input filters
he: מסנני קלט

en: Arguments
he: ארגומנטים
