Advanced Insert View (2.0.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Content
hi: सामग्री

en: Taxonomy term
hi: वर्गीकरण परिभाषा

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Views
hi: द्रश्य

en: User
hi: प्रयोक्ता
