Advanced Insert View (2.0.0) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: Taxonomy term
hr: Pojam taksonomije

en: Save
hr: Spremi

en: User
hr: Korisnik

en: Input filters
hr: Filteri unosa

en: Arguments
hr: Argumenti
