Advanced Insert View (2.0.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Content
is: Innihald

en: Taxonomy term
is: Flokkunarhugtak

en: Save
is: Vista

en: Views
is: Gagnasýn

en: User
is: Notandi

en: Arguments
is: Rök
