Advanced Insert View (2.0.0) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Taxonomy term
it: Termine della tassonomia

en: Save
it: Salva

en: Views
it: Viste

en: User
it: Utente

en: Input filters
it: Filtri di input

en: Arguments
it: Parametri

en: View to insert
it: Vista da inserire
