Advanced Insert View (2.0.0) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: Taxonomy term
ja: タクソノミーターム

en: Save
ja: 保存

en: Views
ja: ビュー

en: User
ja: ユーザー

en: Input filters
ja: 入力フィルター

en: Arguments
ja: 引数

en: View to insert
ja: 追加するビュー

en: Taxonomy term ID with depth
ja: タクソノミータームID (階層指定あり)

en: Preview failed
ja: プレビューに失敗しました
