Advanced Insert View (2.0.0) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Content
jv: Konten

en: Taxonomy term
jv: Taksonomi tetembungan

en: Save
jv: Simpen

en: Views
jv: View

en: User
jv: Panganggo
