Advanced Insert View (2.0.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Arguments
kn: ಆರ್ಗ್ಯುಮೆಂಟ್‍ಗಳು
