Advanced Insert View (2.0.0) - en to ms translation catalogue (5 entries)

en: Content
ms: Kandungan

en: Taxonomy term
ms: Istilah taksonomi

en: Save
ms: Simpan

en: User
ms: Pengguna

en: Input filters
ms: Tapisan input
