Advanced Insert View (2.0.0) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Taxonomy term
nl: Taxonomieterm

en: Save
nl: Opslaan

en: Views
nl: Overzichten

en: User
nl: Gebruiker

en: Input filters
nl: Invoerfilters

en: Arguments
nl: Argumenten

en: View to insert
nl: In te voegen overzicht

en: Taxonomy term ID with depth
nl: Taxonomieterm-ID met diepte

en: Preview failed
nl: Voorbeeld mislukt
