Advanced Insert View (2.0.0) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: Taxonomy term
pl: Termin taksonomii

en: Save
pl: Zapisz

en: Views
pl: Widoki

en: User
pl: Użytkownik

en: Input filters
pl: Formatowanie treści

en: Arguments
pl: Argumenty

en: View to insert
pl: Widok do dodania

en: Taxonomy term ID with depth
pl: ID terminu taksonomii wraz z głębokością
