Advanced Insert View (2.0.0) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: Taxonomy term
ro: Termen taxonomie

en: Save
ro: Salvare

en: Views
ro: Vizualizări

en: User
ro: Utilizator

en: Arguments
ro: Argumente

en: View to insert
ro: View-ul de inserat

en: Taxonomy term ID with depth
ro: ID-ul termenului taxonomie cu adâncime
