Advanced Insert View (2.0.0) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: Taxonomy term
ru: Термин таксономии

en: Save
ru: Сохранить

en: Views
ru: Представление

en: User
ru: Пользователь

en: Input filters
ru: Фильтры ввода

en: Arguments
ru: Аргументы

en: View to insert
ru: Представление для вставки

en: Taxonomy term ID with depth
ru: Идентификатор термина таксономии с глубиной

en: Preview failed
ru: Ошибка предварительного просмотра
