Advanced Insert View (2.0.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Taxonomy term
ta: வகைப்பாட்டு சொல்

en: Save
ta: சேமி

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: User
ta: பயனர்
