Advanced Insert View (2.0.0) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: Taxonomy term
uk: Термін таксономії

en: Save
uk: Зберегти

en: Views
uk: Види

en: User
uk: Користувач

en: Input filters
uk: Фільтри введення

en: Arguments
uk: Аргументи

en: View to insert
uk: Вид, що додається

en: Taxonomy term ID with depth
uk: ID терміна таксономії з глибиною

en: Preview failed
uk: Помилка попереднього перегляду
