Advanced Insert View (2.0.0-alpha4) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Taxonomy term
bo: རིགས་དབྱེའི་བྱེ་བྲག་མིང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Input filters
bo: འཚག་ཆས་ནང་འཇུག

en: Arguments
bo: འཇུག་གྲངས

en: View to insert
bo: འཇུག་དགོས་པའི་མཐོང་རིས
