Advanced Insert View (2.0.0-alpha4) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: Taxonomy term
fi: Luokittelutermi

en: Save
fi: Tallenna

en: Views
fi: Näkymät

en: User
fi: Käyttäjä

en: Input filters
fi: Syöttömuodot

en: Arguments
fi: Argumentit

en: View to insert
fi: Sisällytettävä näkymä

en: Taxonomy term ID with depth
fi: Luokittelutermin ID syvyydellä
