Advanced Insert View (2.0.0-alpha3) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Content
id: Konten

en: Taxonomy term
id: Istilah taksonomi

en: Save
id: Simpan

en: Views
id: View

en: User
id: Pengguna

en: Input filters
id: Saringan input

en: Arguments
id: Argumen-argumen

en: View to insert
id: View yang ingin dimasukkan

en: Taxonomy term ID with depth
id: ID istilah taksonomi dengan kedalaman
