Advanced Insert View (2.0.0-alpha4) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: Taxonomy term
oc: Tèrme de taxonomia

en: Save
oc: Enregistrar

en: Views
oc: Vistas

en: User
oc: Utilizaire

en: View to insert
oc: Vista a inserir
