Advanced Insert View (2.0.0-alpha4) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: Taxonomy term
tr: Sınıflandırma terimi

en: Save
tr: Kaydet

en: Views
tr: Görünümler

en: User
tr: Kullanıcı

en: Input filters
tr: İçerik filtreleri

en: Arguments
tr: Değişkenler

en: View to insert
tr: Yerleştirilecek görünüm

en: Taxonomy term ID with depth
tr: Derinliği olan sınıflandırma terimi kimliği
