Advanced Insert View (2.0.0-alpha4) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Content
vi: Nội dung

en: Taxonomy term
vi: Từ liệu phân loại

en: Save
vi: Lưu

en: User
vi: Người dùng

en: Input filters
vi: Các bộ lọc nhập liệu

en: Arguments
vi: Tham số

en: View to insert
vi: View cần chèn vào
