Insha (2.0.0) - en to el translation catalogue (20 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Help
el: Βοήθεια

en: Core
el: Πυρήνας

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Messages
el: Μηνύματα

en: Sidebar
el: Πλευρική ζώνη

en: Tabs
el: Καρτέλες

en: Featured
el: Ζώνη προβεβλημένων

en: Page top
el: Κορυφή σελίδας

en: Page bottom
el: Βάση σελίδας

en: Secondary menu
el: Δευτερεύον μενού

en: Footer first column
el: Υποσέλιδο πρώτη στήλη

en: Footer second column
el: Υποσέλιδο δεύτερη στήλη

en: Footer third column
el: Υποσέλιδο τρίτη στήλη

en: Footer fourth column
el: Υποσέλιδο τέταρτη στήλη

en: Highlighted
el: Ζώνη ενδεδειγμένων

en: Primary menu
el: Κύριο μενού

en: Site header
el: Κεφαλίδα ιστοσελίδας
