Insha (3.0.0) - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Content
cs: Obsah

en: Help
cs: Nápověda

en: Breadcrumb
cs: Drobečková navigace

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: Custom
cs: Vlastní

en: Messages
cs: Zprávy

en: Tabs
cs: Záložky

en: Page bottom
cs: Dolní část stránky

en: Secondary menu
cs: Sekundární menu

en: Footer first column
cs: První sloupec patičky

en: Footer second column
cs: Druhý sloupec patičky

en: Footer third column
cs: Třetí sloupec patičky

en: Footer fourth column
cs: Čtvrtý sloupec patičky

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno

en: Site header
cs: Hlavička webu
