Insha (3.0.0) - en to hu translation catalogue (21 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Content
hu: Tartalom

en: Help
hu: Súgó

en: Breadcrumb
hu: Morzsa

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: Custom
hu: Egyéni

en: Messages
hu: Üzenetek

en: Sidebar
hu: Oldalsáv

en: Tabs
hu: Fülek

en: Featured
hu: Kiemelt

en: Page top
hu: Oldal teteje

en: Page bottom
hu: Oldal alja

en: Secondary menu
hu: Másodlagos menü

en: Footer first column
hu: Lábléc első oszlopa

en: Footer second column
hu: Lábléc második oszlopa

en: Footer third column
hu: Lábléc harmadik oszlopa

en: Footer fourth column
hu: Lábléc negyedik oszlopa

en: Highlighted
hu: Kiemelt

en: Primary menu
hu: Elsődleges menü

en: Site header
hu: Webhely fejléce
