Insha (3.0.0) - en to oc translation catalogue (19 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Content
oc: Contengut

en: Help
oc: Ajuda

en: Breadcrumb
oc: Fial d'Ariana

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Custom
oc: Personalizat

en: Messages
oc: Messatges

en: Sidebar
oc: Barra laterala

en: Tabs
oc: Onglets

en: Featured
oc: Distintiu

en: Page top
oc: Naut de la pagina

en: Page bottom
oc: Bas de la pagina

en: Secondary menu
oc: Menú segondari

en: Footer first column
oc: Primièra colomna del pè de pagina

en: Footer second column
oc: Segonga colomna del pè de pagina

en: Footer third column
oc: Tresena colomna del pè de pagina

en: Footer fourth column
oc: Quatrena colomna del pè de pagina

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia
