Inspect (5.0.1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Development
cs: Vývoj

en: Custom
cs: Vlastní

en: About
cs: Popis

en: Inspect
cs: Inspekce

en: Secure
cs: Zabezpečený
