Inspect (5.0.1) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Development
es: Desarrollo

en: Custom
es: Personalizado

en: Pattern
es: Patrón

en: About
es: Acerca de

en: Inspect
es: Inspeccionar
