Inspect (5.0.1) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Development
hu: Fejlesztés

en: Custom
hu: Egyéni

en: Pattern
hu: Minta

en: About
hu: Leírás

en: Inspect
hu: Vizsgálat
