Inspect (5.0.1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Development
kn: ಅಭಿವೃದ್ಧಿ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Pattern
kn: ವಿನ್ಯಾಸ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Inspect
kn: ಪರಿಶೀಲಿಸು
