Inspect (5.0.1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Development
nl: Ontwikkeling

en: Custom
nl: Aangepast

en: Pattern
nl: Patroon

en: About
nl: Over

en: Inspect
nl: Inspecteren

en: Secure
nl: Beveiligd
