Inspect (5.0.1) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Development
uk: Розробка

en: Custom
uk: Власний

en: Pattern
uk: Шаблон

en: About
uk: Про модуль

en: Inspect
uk: Перевірити
