Inspect (5.0.1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Development
vi: Phát triển

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Pattern
vi: Mẫu

en: About
vi: Giới thiệu

en: Inspect
vi: Xem xét
