Inspectlet (8.x-1.0-rc1) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Statistics
fr: Statistiques

en: Roles
fr: Rôles

en: Role
fr: Rôle

en: Add tracking to specific pages
fr: Activer le suivi sur certaines pages

en: Every page except the listed pages
fr: Toutes les pages sauf les pages listées

en: The listed pages only
fr: Les pages listées seulement

en: Pages by their paths
fr: Pages par leurs chemins
