Inspectlet (8.x-1.0-rc1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Pages
it: Pagine

en: Statistics
it: Statistiche

en: Roles
it: Ruoli

en: Role
it: Ruolo

en: Add tracking to specific pages
it: Aggiungi la tracciabilità (tracking) a specifiche pagine

en: Every page except the listed pages
it: Tutte le pagine eccetto quelle selezionate

en: The listed pages only
it: Solo le pagine selezionate
