Inspectlet (8.x-1.0-rc1) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Pages
ja: ページ

en: Statistics
ja: 統計

en: Roles
ja: 役割

en: Role
ja: 役割

en: Add tracking to specific pages
ja: トラッキングを加える特定ページ

en: Every page except the listed pages
ja: 以下を除く全てのページ

en: The listed pages only
ja: 以下のページのみ
