Inspectlet (8.x-1.0-rc1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Statistics
lt: Statistika

en: Roles
lt: Rolės

en: Role
lt: Rolė

en: Add tracking to specific pages
lt: Pridėti sekimą specifiniams puslapiams
